Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak? | Kitap Özeti
Reklam

Kişisel Gelişim

Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak?

Arka Kapak

Mükemmel bir ilişki,
Mükemmel iş,
Mükemmel kazanç,
Mükemmel dostluklar,
Mükemmel aile ilişkileri,
Mükemmel bir hayat,Aslında yoktur…Varolan ilişkinize, işinize, kazancınıza, dostluklarınıza, aile ilişkilerinize, hayatınıza mükemmel bir bakış açısı vardır.

Biz bu kitapta, ‘kendi mükemmel’ bakış açımızı paylaşıyoruz sizlerle. Bizim hayatımızı, tek kelimeyle, mükemmel hale getiren bakış açımızı.

Hangilerine inanacağınız, hangilerini uygulayacağınız, hangilerine sırtınızı döneceğiniz, tamamen size kalmış.

Teorilerden uzak, sadece yaşanmışlıkların paylaşıldığı yolculuğumuza, sizleri de davet ediyoruz.

Hoşgeldiniz.

Aykut & Esra

Kitap Özeti

Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak? Aykut Oğut, Esra Banguoğlu Oğut

Kişisel gelişim türündeki kitapları ile tanınan Esra Banguoğlu Oğut Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak kitabı ile yine mükemmel bir hayata giden yolu okurlarına sunuyor.

Her insan hayatının her alanında mükemmel olmak, mükemmele sahip olmak ister. Bunların başında aşk, evlilik, iş, aile ve dostluklar gelir. Fakat hepsinin mükemmelini bulmak pek mümkün değildir fakat bu tamamen sizin bakış açınıza bağlıdır.

Esra Banguoğlu Oğut ve Aykut Oğut da kendi mükemmellik bakış açılarını ve mükemmeliyeti getiren yolları anlatıyor ve bunların hangilerinin uygulanabileceğini okurlarına bırakıyor. Bu Egoları Şişirsek de mi Saklasak ile mükemmel bir hayata dair somut örnekleri görüyorsunuz. Tabi gerisi size kalmış…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir