Kötü Çocuk 4 Kitap Özeti, Kısa Kitap Hikaye Roman Özeti | Kitap Özeti
Reklam

Tüm Kitap Özetleri

Kötü Çocuk 4

 

Arka Kapak Bilgisi

SİYAHIN İÇİNDEKİ BEYAZ NOKTANIN VEDASI…
 
Neredeyse ölmek bir şey değiştirmez. Kayla dünyaya gözlerini yeniden açtığında her şey eskisi gibiydi. Bocaladığında onu ayağa kaldıracak arkadaşları ve ailesi vardı. Ta ki yeni bir hata yapana dek…
Üniversite yeni arkadaşlıklar doğurdu. Yetişkin olma yolunda karşılaşılan zorlukların yanında bazıları hata yapmaya devam etti, bazıları gerçeklerin farkına vardı. Bu sefer attıkları adımlar ve aldıkları kararlar onlara gerçek arkadaşlığı öğretti.
Bazen ruhunu biri parçalar, bazen de bunu kendine sen yaparsın. Kayla ve Meriç’in önce kendilerini iyileştirmeleri gerekiyordu. İkisi de bunu farklı yollardan denedi.
 
AİLE OLMAYA ÇALIŞAN İKİ FARKLI EVDE, İKİ ÇOCUĞUN HİKÂYESİ…
 
“O zaman turuncu umudumuz olsun, baş belası.”

Kitap Özeti

Kötü Çocuk 4 Büşra Küçük
Türkiye’nin genç yazarlarından Büşra Küçük internet dünyasında başlayan yazarlık kariyerine Kötü Çocuk serisi ile kaldığı yerden devam ediyor. Yeni kitabı Kötü Çocuk 4 ile Kayla ile Meriç’in hikayesine yeni bir boyut kazandırıyor.

Büşra Küçük Kötü Çocuk 4 ile aslında kendisini başarıya götüren seriye de geri dönüş yapıyor. Büyük beğeni toplayan seriye Bir İki Üç Sen ile ara veren fakat umduğu başarıya ulaşamayan genç yazar, Kötü Çocuk 4 ile bunu unutturup yeniden okurların beğenisini kazanmayı umuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir